Öğrencimiz Ahmet Burak BARAKLI TUBİTAK Bilgisayar Olimpiyatları Devlet Okulları katagorisinde Türkiye 9.su olarak Bronz Madalya almıştır.Öğrencimizi kutluyor ,başarılarının devamını diliyoruz.
Mrt
Öğrencilerimiz 15 soruda 14 doğru cevapla rekor kırarak AB Projeleri AB yi Öğreniyorum bilgi yarışmasında okulumuz ilçe finalinde birinci olmuştur.Öğretmenimiz Yasemin BAKLACI ve öğrencilerimizden 10-D ve 10-E sınıflarından Devrim Dalyan,Ayşenur Uludağ,Şeyma Feyza Mutlu ,Sabire Ceren Demirel i yürekten kutluyoruz .