Okulumuz Mezunları Küp Kırma Etkinliği 15 Mayıs 2024 Perşembe günü saat 12.00'de okulumuz tören alanında tüm idari kadro ve öğretmenlerimizin de katılımı ile coşkulu bir şekilde yapılmıştır. İçinde öğretmen ve öğrencilerimizin mezunlarımız için yazdığı iyi niyet mesajları bulunan Sabır küpü kırılmış, Okul Müdürümüz Baki Gencer´ in mühürlü mesajını bulan öğrenci ve sınıfının ödülü bir tepsi baklava olmuştur. Törene katılan herkes, davul zurna ve halaylar eşliğinde eğlenmiştir.