10 Kasım 2016 tarihinde Cumhurbaşkanımız Recep Tayıp Erdoğan´ın katılımıyla Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde gerçekleştirilen Atatürkü Anma Törenine Okulumuz Öğretmen ve öğrenciler ile birlikte katılım yapılmıştır.
10 Kasım2016 tarihinde saat 9:05 de saygı duruşu ve şir okumalarının gerçekleştirildiği bahçe töreninin ardından konferans salonuna geçilerek Atatürk´ün Anna Töreni etkinliklerine devam edilmiştir. Okul Edebiyat ve Müzik Öğretmenlerimizin öğrencilerimiz ile birlikte hazırlamış olduğu tören ile etkinliklerle devam etmiştir.